1.       Zostań Wolontariuszem

Ofiaruj nam swój czas i zaangażowanie. Każde ręce do pomocy są potrzebne – a zwłaszcza kobiece, bo organizatorzy, Rycerze Kolumba, to wyłącznie mężczyźni. W zamian oferujemy możliwość kreowania Świetlicy własnymi pomysłami, uczestniczenie w edukacji najmłodszego pokolenia Polaków i oczywiście dobrą zabawę!

- Wypełnij formularz wolontariusza, a wkrótce potem skontaktujemy się z Tobą.

FORMULARZ dostępny TUTAJ

2.       Ofiaruj nam klocki LEGO

Klocki znajdujące się w Świetlicy w całości pochodzą z darowizn. Rozpoczynając naszą działalność kilka lat temu (w 2010r.) nie mieliśmy ani jednego pełnego kompletu. Sześciotygodniowa zbiórka klocków, dzięki hojności parafian kościoła przy którym znajduje się Świetlica, zakończyła się ogromnym sukcesem, tak, że jednocześnie klockami mogło się bawić 15 dzieci. Obecnie, zbiór klocków powiększa się dzięki prezentom przekazywanym przez wspierających nas partnerów i darczyńców.   

Jeśli masz w domu klocki, którymi się już nikt nie bawi, przynieś je do nas. Dzięki nim będziemy mogli sprawić radość jeszcze większej liczbie dzieci!

- Napisz do nas w tej sprawie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3.       Przekaż darowiznę

Ciężko jest nam prosić o wsparcie finansowe, niemniej jednak Świetlica LEGO kosztuje i żeby mogła się odbywać regularnie wymaga nakładów pieniężnych. W czasie spotkania zapewniamy dzieciom zdrowy poczęstunek, legitymacje członkowskie oraz nagrody edukacyjne za częsty udział w Świetlicy. Będąc otwartym wobec naszych dobroczyńców, szczerze zapewniamy, że każda przekazana nam złotówka przyczyni się do rozwoju Świetlicy LEGO!

- Darowizny prosimy przesyłać na adres konta zamieszczonego poniżej zgodnie z instrukcją.

Pomagając Świetlicy LEGO, budujesz z nami lepszy świat – dziękujemy!

RYCERZE KOLUMBA

Kontakt:

Wszelkie pytania prosimy kierować do organizatorów Piotra Szcześniaka lub Mariusza Dońca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer konta:

Współpracujemy ze świetlicą parafialną „KŁAPOUSZEK” dlatego przelewy pieniężne prosimy dokonywać na jej konto, koniecznie z dopiskiem „Świetlica LEGO”

 

Dane świetlicy:

Świetlica „KŁAPOUSZEK”

Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej

31- 457 Kraków, ul. Meissnera 20, 

Tel./Fax. (012) 410 84 51 

NIP 945 15 28 860

Pekao SA III Oddział Kraków 71 1240 2294 1111 0000 3723 9408