1. Wydarzeniem wyjątkowym dzisiejszego dnia w naszej parafii jest nawiedzenie obrazu Pana Jezusa Miłosiernego oraz relikwii św. siostry Faustyny i bł. Jana Pawła II. Pomimo tego, że jesteście teraz na Eucharystii, zapraszamy gorąco po południu.
W oczekiwaniu na przybycie obrazu i relikwii, o godz. 16.00 odśpiewamy Gorzkie Żale, a potem na modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia oczekiwać będziemy na przybycie obrazu. Przywitanie obrazu będzie o 16.45, a o godz. 17.00 uroczystej Eucharystii przewodniczył będzie Bp Grzegorz Ryś.
Nie będzie zatem Mszy Świętej o godz. 18.00, a także Mszy Świętej o 19.15. Będzie natomiast Msza Święta o godz. 20.00 sprawowana w intencji powołań.
Po Eucharystii o godz. 20.00 zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament i rozpocznie się całonocne czuwanie grup parafialnych i mieszkańców poszczególnych rejonów naszej parafii, według następującego planu:

22.00 – Nabożeństwo Drogi Krzyżowej z aktem przebaczenia
23.00 – Czuwanie Kręgów Rodzin Domowego Kościoła i mieszkańcy:
Fiołkowa – nowe bloki i Ułanów (bloki i domy)
24.00 – Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym i mieszkańcy:
Meissnera 4 i 6, Żwirki i Wigury i ulice za stadionem Wieczysta
1.00 – Czuwanie Akcji Katolickiej i Koła Radia Maryja i mieszkańcy:
Pszona, Mogilska, Jana Pawła II, Czyżyńska i Szenwalda Markowskiego
2.30 – Czuwanie Straży Honorowej Serca Pana Jezusa i mieszkańcy: Meissnera 21, 33 i 35 i domy oraz Łąkowa, Ładna, Ogrodnicza, Ugorek, Fiołkowa (stare bloki)
4.00 – Czuwanie Żywego Różańca i grupy Różańca Papieskiego i mieszkańcy:
Ostatnia, Kantora, Śliczna
5.30 – Czuwanie Kręgu Biblijnego i mieszkańcy: Włodkowica i Janickiego
o godz. 6.30, 7.30, 8.00 – EUCHARYSTIA, a od 8.30 – Adoracja w ciszy
10.00 – EUCHARYSTIA w intencji chorych z udzielanie Sakramentu Chorych
11.30 – Czuwanie modlitewne z udziałem młodzieży gimnazjalnej
12.30 – Czuwanie modlitewne z udziałem dzieci
16.30 – Godzina Miłosierdzia
16.30 – EUCHARYSTIA na zakończenie nawiedzenia
17.30 – Pożegnanie obrazu i relikwii
Przez cały czas nawiedzenia na stoliku z tyłu kościoła będzie wyłożona Księga Nawiedzenia, do której będzie można wpisywać swoje indywidualne postanowienia, albo postanowienia podjęte przez całe rodziny. Poniesiemy ją w procesji z darami .
W poniedziałek zapraszamy wszystkich, którzy tylko mogą na adorację przez całe przedpołudnie i po południu do godz. 16.30, kiedy to w czasie uroczystej Eucharystii podziękujemy za czas nawiedzenia, a następnie pożegnamy obraz i relikwie. Gorąco zapraszamy na tą jutrzejszą Eucharystię i pożegnanie obrazu i relikwii.

2. Kończymy parafialne rekolekcje, które poprowadził dla nas ks. Mirosław Tosza duszpasterz wspólnoty gromadzącej osoby bezdomne w Jaworznie. Dziękujemy za jego obecność i głoszone nauki. Przed kościołem przedstawiciele wspólnoty rozprowadzają wykonane przez siebie ikony.