1.Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień będzie błogosławieństwo całych rodzin. Także dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca, o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O 16.30 w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza będzie zmiana tajemnic Różańca Świętego, a o godz. 17.00 Gorzkie Żale.

2.W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek miesiąca. Zapraszamy zatem ministrantów, lektorów, dzieci ze scholi oraz ich rodziców na Mszę Świętej o godz. 18.00. „Godzina Święta” zostanie odprawiona w ramach adoracji w kaplicy św. J. Kalasancjusza.

3.W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, które odprawiane będą: dla dzieci o g. 16.30, dla wszystkich po wieczornej Mszy Świętej, dla młodzieży i studentów o godz. 19.30. 

4.W najbliższy piątek, po nabożeństwie Drogi Krzyżowej o godz. 18.30 serdecznie zapraszamy na pierwszą katechezę z cyklu: Katechezy o wierze w obrazach. Temat najbliższej katechezy: „Prawdy wiary: czyli w co wierzymy i jakie to ma znaczenie dla naszego życia” na podstawie obrazów Rubensa „Św. Augustyn i dziecko” oraz Rublowa „Trójca Święta”. Katechezy prowadzi, jak w roku ubiegłym, o. Eugeniusz Grzywacz.

5.Akcja Katolicka działająca w naszej parafii organizuje i zaprasza na pielgrzymkę do Kałkowa-Godowa, która odbędzie się 23 marca - w sobotę przed Niedzielą Palmową. Koszt pielgrzymki, to 50 zł od osoby. Zapisy (z podaniem numeru PESEL) w zakrystii. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

6.Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Gimnazjum nr 11, przy ul. Seniorów Lotnictwa 5   w Krakowie, serdecznie zapraszają uczniów klas szóstych wraz z rodzicami na Dni Otwarte Szkoły w następujących terminach: 6 marca tj. środa w godz. 18.00 – 19.30 oraz 9 marca tj. sobota w godz. 10.00 – 13.00.

7.Klub Honorowych Dawców Krwi „Czerwona Krwinka” serdecznie zaprasza na akcję krwiodawstwa organizowaną po raz kolejny na terenie Parafii. Odbędzie się ona w najbliższą niedzielę 10 marca 2013r. w godzinach od 12.00 do 16.00 w specjalnym autokarze. Aby oddać krew, trzeba mieć minimum 18 lat, być zdrowym, przez ostatnie 48 godzin nie spożywać alkoholu, a w dniu oddania – zjeść lekkostrawne śniadanie.