1.Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo całych rodzin, a za tydzień będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka. O godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2.Spotkanie osób działających w Wolontariacie Parafialnym odbędzie się jutro o godz. 19.00.  Serdecznie zapraszamy na to spotkanie wszystkie osoby, zarówno młodzież jak i dorosłych, którzy chcieliby włączyć się w działalność Wolontariatu w naszej parafii.

3.W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, które odprawiane będą: dla dzieci o g. 16.30, 

dla wszystkich po wieczornej Mszy Świętej
dla młodzieży i studentów o godz. 19.30. 

4.W sobotę – 16 marca, po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się spotkanie formacyjne Koła Przyjaciół radia Maryja, na którym będzie można złożyć podpisy w obronie TV Trwam.

5.Akcja Katolicka działająca w naszej parafii organizuje i zaprasza na pielgrzymkę do Kałkowa-Godowa, która odbędzie się 23 marca - w sobotę przed Niedzielą Palmową. Koszt pielgrzymki, to 50 zł od osoby. Zapisy (z podaniem numeru PESEL) w zakrystii. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.