1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków świętujących w marcu swoje małżeńskie jubileusze. Po południu, na godz. 17.00 zapraszamy na ostatnie w tym Wielkim Poście nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

2. Osoby, które chcą skorzystać ze spowiedzi przed świętami będą mogły to uczynić jutro, po Mszy Świętej wieczornej i nabożeństwie pokutnym oraz we wtorek i środę od godz. 18.00.

3. Program celebracji Triduum Wielkiego Tygodnia przedstawia się następująco:
- W Wielki Czwartek w godzinach rannych nie odprawia się Mszy Świętych. Wszystkich natomiast zapraszamy wieczorem na godz. 18.00 na uroczystą Mszę Świętą Wieczerzy Pańskiej. Po Mszy Świętej adoracja Pana Jezusa w „Ciemnicy” do g. 22.00.

- W Wielki Piątek adoracja w „Ciemnicy” od g. 6.30. W godzinach przedpołudniowych adoruje szczególnie młodzież gimnazjalna i dzieci według ustalonego planu. Na godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje post ścisły. O godz. 18.00 rozpocznie się Liturgia Wielkiego Piątku z adoracją Krzyża i Komunią Świętą. W tym roku, tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych, zapraszamy do adoracji całonocnej z piątku na sobotę. Adorację prowadzi jedna z grup parafialnych, której towarzyszyć będą mieszkańcy z wyznaczonych rejonów parafii.

- W Wielką Sobotę: Poświęcenie pokarmów wielkanocnych od godz. 9.00 do 16.00. Adoracja przy Grobie będzie do godz. 16.00. Potem do godz. 19.00 kościół będzie zamknięty, aby przygotować go do liturgii wieczornej. 
- Liturgia Wielkiej Soboty rozpocznie się o g. 20.00. Bezpośrednio po Liturgii wyruszy Procesja Rezurekcyjna wokół kościoła. Prosimy o przyniesienie z sobą świec z osłonami.

4. Do skarbony - serca można w dalszym ciągu składać ofiary na kwiaty i wystrój całoroczny naszej świątyni. Za już złożone ofiary serdecznie dziękujemy. Można też jeszcze nabyć baranki wielkanocne.

5. W każdą ostatnią środę miesiąca po Mszy św. o godz. 18.oo, dodatkowo odprawiana jest także Msza św. o godz. 19.oo. Animuje ją Grupa Odnowy w Duchu Świętym działająca przy naszej parafii. W najbliższą środę Msza św. o godz. 19.oo połączona będzie z adoracją Pana Jezusa. Będzie także możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej.