1.Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Ofiary składane na tacę przeznaczone zostaną na potrzeby Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie. 

2.Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego: dzisiaj i jutro nowenna będzie o g. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

3.W tym tygodniu przypada:

- Pierwszy Czwartek miesiąca: Zapraszamy ministrantów, lektorów, dzieci ze scholi oraz ich rodziców na Mszę Świętej o godz. 18.00. „Godzina Święta” zostanie odprawiona w ramach adoracji w kaplicy św. J. Kalasancjusza

- Pierwszy Piątek Miesiąca: Msza św. dla dzieci i gimnazjalistów o g. 16.30. Pół godziny wcześniej będzie spowiedź. Chorych w naszej parafii odwiedzimy przed południem. Studentów natomiast zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i Eucharystię o godz. 19.30.

- Pierwsza Sobota Miesiąca: Wieczorem zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych. O godz. 17.00 różaniec, o 18.00 Msza Święta w tej intencji, a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

4.Przez cały tydzień obchodzimy uroczyście Oktawę Wielkanocy, dlatego w najbliższy piątek, z racji uroczystego charakteru Oktawy, nie obowiązuje post oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. 

5.Świąteczne spotkanie osób należących do Kręgu Przyjaciół Misji Pijarskich odbędzie się w najbliższy czwartek - 4 kwietnia w budynku pijarskiego Wyższego Seminarium Duchownego przy ul. Dzielskiego 1.  Początek spotkania o godz. 16.oo. Wszystkich przyjaciół i sympatyków pijarskich misji bardzo serdecznie zapraszamy.

6.Do skarbony - serca można nadal składać datki na całoroczne dekorowania naszego kościoła.

7.W przyszłą niedzielę  obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Uroczysta Msza Święta w Sanktuarium w Łagiewnikach zostanie odprawiona o godz. 10.00.

Niech Zmartwychwstały Chrystus 

Odnowi w każdej i każdym z Was nadzieję na lepsze jutro.

Życzymy, abyście potrafili patrzeć w górę, gdzie On przebywa,

umieli iść pod prąd utartym schematom i przeciwnościom,

abyście zwyciężali w zmaganiach ze złem

i budowali w sobie nowego człowieka.

Radosnego, rodzinnego świętowania.