1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.

2. Spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej odbędzie się jutro po Mszy Świętej wieczornej.

3. Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się we wtorek – 16 kwietnia po Mszy Świętej wieczornej.

4. Pragniemy przypomnieć, że w każdy czwartek w kaplicy Kalasancjusza jest prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się o godz. 15.00 modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, a następnie adorujemy w ciszy do godz. 18.00. W tym czasie trwa również stały dyżur spowiedników.

5. W najbliższy czwartek w czasie Mszy Świętej o godz. 18.00 młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania, którego udzieli ks. biskup Damian Muskus. Otoczmy młodzież naszą modlitwą, aby stawała się świadkami wiary w swoich środowiskach.

6. Krakowska Grupa Medytacyjna, działająca w ramach Światowej Wspólnoty Medytacji Chrześcijańskie oraz na rzecz Nowej Ewangelizacji, za wiedzą ks. bpa Grzegorza Rysia serdecznie zaprasza na wspólną medytacyjną modlitwę w ciszy w naszym kościele, w następnym tygodniu w środę, 24 kwietnia o godz. 19.00. Spotkanie, które poprowadzi ojciec Włodzimierz Zatorski, podprzeor opactwa benedyktynów w Tyńcu oraz oblaci tej organizacji, ma na celu poinformowanie o takiej formie modlitwy, która osadzona w chrześcijańskiej duchowości powinna stanowić alternatywę dla osób poszukujących medytacji w grupach związanych z filozofiami Wschodu. Tradycja chrześcijańska, sięgająca Ojców Pustyni, może zaoferować tę praktykę modlitewną pozwalającą na zbliżenie do Boga, bez wykluczania innych form modlitwy, a przez to na uniknięcie wyboru niewłaściwej ścieżki rozwoju duchowego, czy nawet trafienia do sekt religijnych.

7. Do skarbony - serca można nadal składać datki na całoroczne dekorowania naszego kościoła.