1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków, którzy w kwietniu obchodzą swoje małżeńskie jubileusze, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo dzieci. 

2. W środę rozpoczyna się miesiąc maj, poświęcony czci Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w Nabożeństwach Majowych, które odprawiane będą w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej. 

3. W piątek świętować będziemy Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Porządek Mszy Świętych - jak w każdą niedzielę. W czasie Mszy Świętej o godz. 11.00 dzieci z klas II Szkoły Podstawowej nr 114 przystąpią do I Komunii Świętej. 

4. W tym tygodniu przypada:

- Pierwszy Czwartek miesiąca. Zapraszamy ministrantów, lektorów, dzieci ze scholi oraz ich rodziców na Mszę Świętą o godz. 18.00

- Pierwszy Piątek Miesiąca: z racji Uroczystości nie będzie Mszy św. o godz. 16.30

- Pierwsza Sobota Miesiąca. W miesiącu maju wznawiamy nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca. W naszym kościele nabożeństwo to, które jest wynagrodzeniem Najświętszemu Sercu Maryi zostanie odprawione po Mszy Świętej o godz.  8.00. Nabożeństwo to jest odpowiedzią na prośbę i obietnicę skierowaną przez Najświętszą Maryję Pannę do s. Łucji w czasie objawień w Fatimie "...przybędę w godzinę śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia do tych wszystkich, którzy przez pięć miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię Świętą, odmówią jeden różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia ".

Także w najbliższą sobotę po południu zapraszamy na modlitwę w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych. Z tej racji o g. 17.00 będzie odmówiony różaniec, o godz. 18.00 odprawimy Mszę Świętą w tej intencji, a następnie będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Na tę modlitwę zapraszamy w sposób szczególny wszystkich, którzy w miesiącu marcu podjęli Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.