1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo małżonków, którzy w maju obchodzą swoje małżeńskie jubileusze.

2. Również dzisiaj, o godz. 16.00 będzie Msza Święta dla dzieci przedszkolnych, odprawiana w intencji wszystkich Mam, z okazji Dnia Matki. O godz. 17.00 – spotkanie wspólnot Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych, a o godz. 17.30 - Nabożeństwo Majowe.

3. W najbliższą środę Mszę Świętą o godz. 18.00 będą celebrować nowo wyświęceni wczoraj kapłani z naszego zakonu. Serdecznie zapraszamy na tę Mszę Świętą Prymicyjną i błogosławieństwo, którego nam udzielą.

4. Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza w najbliższą środę na godz. 19.oo na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólne uwielbienie. Będzie też możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej. Serdecznie zapraszamy.

5. W najbliższy czwartek, 30 maja przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Nie będzie tylko Mszy św. o g. 11.00.
W roku ubiegłym z procesją szliśmy do parafii sąsiedniej, a w tym roku będziemy szli z parafii Najświętszego Imienia Maryi do naszego kościoła.
Zapraszamy zatem do sąsiedniej parafii na Mszę Świętą o godz. 10.00, po której wyruszy procesja ulicami Sadzawki, Pilotów, Ułanów i Ugorek i przyjdzie do naszego kościoła. Po zakończeniu procesji zostanie odprawiona Msza Święta o godz. 12.30.
Jak zwykle, zapraszamy Parafian do licznego udziału w procesji. Prosimy o przyjście dzieci klas II - w strojach komunijnych, dziewcząt sypiących kwiaty, służby liturgicznej.
Tydzień po Bożym Ciele trwa jeszcze zwyczaj Oktawy Bożego Ciała. W tym czasie po Mszy Świętej i nabożeństwie odbywać się będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy na te procesje dzieci pierwszokomunijne, dziewczęta sypiące kwiaty i służbę liturgiczną.

6. Akcja Katolicka serdecznie zaprasza Parafian na pielgrzymkę do Częstochowy i Gidel, która odbędzie się 15 czerwca. Koszt przejazdu to 45 zł od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.
Przypominamy, że trwają także zapisy na pielgrzymkę do Świnic Warckich, Głogowca, Lichenia, Kalisza i Leśniowa, która odbędzie się w dniach 28-30 czerwca.