1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo rodzin.
Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, a o 17.30 nabożeństwo czerwcowe i procesja Oktawy Bożego Ciała.

2. W miesiącu czerwcu zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Będą one odprawiane w dni powszednie, po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele o 17.30.

3. W tym tygodniu przypada:

- Pierwszy Czwartek miesiąca. Zapraszamy ministrantów, lektorów, dzieci ze scholi oraz ich rodziców na Mszę Świętą o godz. 18.00

- Pierwszy Piątek Miesiąca: Msza św. dla dzieci i młodzieży o g. 16.30. Na pół godziny wcześniej spowiedź. Chorych w naszej parafii odwiedzimy przed południem.

4. Trwa Oktawa Bożego Ciała. W tych dniach, do czwartku włącznie, po Mszy Świętej wieczornej i Nabożeństwie Czerwcowym odbywać się będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, dzieci pierwszokomunijne i dziewczęta sypiące kwiaty, ministrantów i lektorów.

5. W najbliższy piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W najbliższą niedzielę, w Łagiewnikach odbędzie się uroczystość beatyfikacji dwóch nowych służebnic Bożych: matki Zofii z Maciejowskich Czeskiej i matki Małgorzaty Łucji Szewczyk.