1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.

Także dzisiaj, o 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. W miesiącu czerwcu zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Będą one odprawiane w dni powszednie, po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele o 17.30.

3. Realizatorzy Programu Aktywności Lokalnej „Ugorek”  wspólnie z Wydziałem Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Krakowa zapraszają wszystkich mieszkańców na „Podwieczorek w ogrodzie” w sobotę 15 czerwca o godzinie 16.00 w ogrodzie przy Domu Kombatanta ul. Seniorów Lotnictwa 10. Szczegóły na plakatach i u organizatorów.

4. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Częstochowy i Gidel, która odbędzie się 15 czerwca. Koszt przejazdu to 45 zł od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń. 

Trwają także zapisy na pielgrzymkę do Świnic Warckich, Głogowca, Lichenia, Kalisza i Leśniowa, która odbędzie się w dniach 28-30 czerwca

5. Dzisiaj w Łagiewnikach odbędzie się beatyfikacja dwóch Służebnic Bożych. O ich życiu można przeczytać w okolicznościowym wydaniu gazety „Chrystus i Ty” w cenie 1 zł. Jest też do nabycia najnowszy numer miesięcznika „List”, którego tematem jest praca. W najbliższą niedzielę otrzymamy również numer naszej parafialnej gazetki

6. Dzisiaj do skarbony-serca składać możemy ofiary na budowę Świątyni Opatrzności w Warszawie.