1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo małżonków, którzy w czerwcu obchodzili swoje małżeńskie jubileusze.
Także dzisiaj, o 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. W miesiącu czerwcu zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe. Są one odprawiane w dni powszednie, po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele o 17.30.

3. Zapraszamy członków i sympatyków Akcji Katolickiej na comiesięczne spotkanie – jutro po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie czerwcowym.

4. W najbliższy wtorek, po Mszy wieczornej i nabożeństwie odbędzie się spotkanie formacyjne Koła Przyjaciół Radia Maryja. Będzie można się także zapisać i dokonać wpłaty na Pielgrzymkę na Jasną Górę z Radiem Maryja 14 lipca.

5. Wszystkich aspirantów, ministrantów i lektorów wraz z rodzicami zapraszamy na przedwakacyjne spotkanie, podsumowujące czas rocznej formacji ministranckiej. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek i rozpocznie się Mszą Świetą o godz. 18.00. Dalsza część spotkania w dolnym kościele. Serdecznie zapraszamy.

6. W najbliższy piątek zapraszamy na ostatnią przed wakacjami katechezę dla dorosłych z serii „Katecheza w obrazach”. Katecheza czerwcowa będzie na temat: „Sakramenty wiary. Praktyka wiary”. Początek katechezy o godz. 19.00 w sali pod kościołem.

7. Trwają jeszcze zapisy na pielgrzymkę do Świnic Warckich, Głogowca, Lichenia, Kalisza i Leśniowa, która odbędzie się w dniach 28-30 czerwca.

8. W przyszłą niedzielę na godzinę 16.00 zapraszamy na Mszę Świętą rodziców z dziećmi przedszkolnymi.

9. Dzisiaj przed kościołem odbywa się kwesta na pomoc w sfinansowaniu kosztownej operacji jednego z naszych parafian.

10. Przy wyjściach z kościoła otrzymać można także naszą parafialną gazetkę „Głos Ostrej Bramy”. W parafialnym kiosku można również nabyć najnowszy numer miesięczników „List” na temat pracy oraz „CHiT” z artykułami o postaciach nowych błogosławionych.

11. Dzisiaj po Mszach Świętych do godz. 14.00, mające swą siedzibę na terenie naszej parafii Wydawnictwo eSPe Zakonu Ojców Pijarów prowadzi sprzedaż wartościowych książek religijnych, książeczek dla dzieci oraz poradników psychologicznych w bardzo atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy na stoisko naszego wydawnictwa, które jest ulokowane przed kościołem.