Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków, którzy w czerwcu obchodzili swoje małżeńskie jubileusze, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo osób samotnych.
Także dzisiaj, o godz. 16.00 Msza Święta dla dzieci przedszkolnych, a o 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. Jak w każdą ostatnią środę miesiąca, również w najbliższą środę zapraszamy na godz. 19.15 do udziały we Mszy Świętej animowanej przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym. Po Mszy św. będzie czas na adorację i możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej. Więcej informacji na plakatach.

3. W tym tygodniu kończy się rok szkolny. Msze Święte na zakończenie roku zostaną odprawione w następujących terminach:
- w czwartek o godz. 10.30 dla uczniów Zespołu Szkół nr 1, Zespołu Szkół Ochrony Środowiska i Melioracji oraz gimnazjum nr 11 i Liceum nr XXIII
- w piątek o godz. 7.30 dla uczniów klas IV-VI Szkoły nr 114, a o godz. 9.00 dla Szkoły Sióstr Pijarek i uczniów klas I-III Szkoły nr 114.
Serdecznie zapraszamy na te Msze święte również Rodziców, których prosimy o zadbanie o to, aby dzieci uczestniczyły w Eucharystii w dniu zakończenia roku szkolnego

4. W sobotę przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte z homilią zostaną odprawione o godz. 6.30, 8.00, 9.30 i 18.00.