1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.

2. Pragniemy przypomnieć, że w każdy poniedziałek w naszym kościele odmawiany jest różaniec w intencji Ojca Świętego. Modlitwa rozpoczyna się o godz. 17.00 w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej.

3. W każdy czwartek, w kaplicy Kalasancjusza jest prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się ona o godz. 15.00 modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy trwa do godz. 18.00. W tym czasie jest również stały dyżur spowiedników. Serdecznie zapraszamy.

4. Przypominamy, że w niedziele lipca i sierpnia nie ma Mszy Świętej o godz. 18.00! Msza święta wieczorna jest odprawiana tylko o godz. 19.15.

5. W lipcu i sierpniu ulegają zmianie godziny otwarcia kancelarii parafialnej. Informacje o zmianach znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

6. Decyzją o. Prowincjała z naszej parafii odchodzi o. Rafał Petkowicz. W najbliższą niedzielę o godz. 9.30 zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynna za posługę jaką w naszej parafii pełnił przez 3 lata o. Rafał. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w jego intencji.

7. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: w poniedziałek – św. Bonawenturę, we wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, w sobotę – bł. Czesława.