Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków obchodzących w sierpniu swoje jubileusze małżeństwa, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo dzieci.
Także dzisiaj o godz. 18.30 spotkanie modlitewne członków Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.

2. Jutro przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

3. Po wakacyjnej przerwie wznawiamy Msze św. animowane przez Grupę Odnowy w Duchu Świętym. Najbliższa Eucharystia, po której będzie wspólna adoracja i możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej zostanie odprawiona w środę 28 sierpnia o godz. 19.15. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Nasza parafia organizuje wyjazd na Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej która odbędzie się w niedzielę 8 września. Koszt przejazdu od osoby to 20 zł. Zapisy z podaniem numeru PESEL i wpłaty w zakrystii.

5. W najbliższą niedzielę do skarbony w kształcie serca zbierać będziemy ofiary na pomoc rodzinom wielodzietnym i znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej w zakupie podręczników i pomocy szkolnych.

6. Od przyszłej niedzieli wraca już Msza Święta o godz. 18.00, a także zwykły rozkład godzin kancelarii parafialnej.

7. W związku z tym, że w roku obecnym będziemy świętować 30-to lecie istnienia naszej parafii, organizujemy parafialną pielgrzymkę do Ostrej Bramy na Litwę. Chcemy ją zorganizować w dniach od 26 do 29 września (czwartek-niedziela). W programie pielgrzymki rejs statkiem po Kanale Augustowskim, zwiedzanie Wilna i Trok. Koszt 650 zł (przy udziale 40 uczestników). Zapisy w zakrystii do końca sierpnia.

8. Trwajmy na modlitwie w intencji ojca Jana Frączka, który po udarze mózgu znajduje się w szpitalu w poważnym stanie.