Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków, którzy we wrześniu obchodzą swoje jubileusze małżeńskie, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo osób żyjących samotnie.

2. W najbliższą środę przypada ostatnia środa miesiąca. Z tej racji zapraszamy na godz. 19.15 na Mszę św. animowaną przez Grupę Odnowy w Duchu Świętym. Po Eucharystii adoracja i możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej.

3. Jak już ogłaszaliśmy tydzień temu, grupa Mam z terenu naszej parafii rozpoczęła inicjatywę spotkań przedpołudniowych dla Mam z małymi dziećmi do 3 roku życia. Celem takich spotkań, na które Mamy przychodzą ze swoimi dziećmi, jest stworzenie okazji do poznania się, wymiany doświadczeń czy miłego spędzenia czasu.
Klub Mam, będzie się spotykał w salce parafialnej w każdy wtorek o 10.00. Już w najbliższy wtorek odbędzie się spotkanie z zaproszonym gościem, który pomoże odpowiedzieć na pytanie „Jak po urodzeniu dziecka odnaleźć się na nowo?”.

4. Zapraszamy na spotkanie z Ks. Janem Reczkiem, poświęcone jego najnowszej książce „Różne są dary łaski lecz ten sam duch. O charyzmatach, odnowie w Duchu Świętym i zmaganiu z mocami ciemności". Rozmowa z autorem, prowadzona przez redaktora Marcina Jakimowicza z „Gościa Niedzielnego”, będzie dotyczyć m.in. modlitwy wstawienniczej o uzdrowienie i współczesnych zagrożeń duchowych. Spotkanie odbędzie w przyszłą niedziele 29 września, o godz. 15, w sali pod kościołem.

5. Przygotowanie do bierzmowania dla klas II i III gimnazjum, rozpocznie się w tym tygodniu. Młodzież z klas II proszona jest o przyjście na spotkanie organizacyjne do wyboru: w poniedziałek lub środę na godz. 17.30 lub 18.30. Natomiast gimnazjalistów z klas III zapraszamy na spotkania do wyboru: we wtorek lub czwartek o godz. 17.00.
Gimnazjaliści klas I rozpoczną przygotowanie w II semestrze. Przypominamy młodzieży i rodzicom, że przygotowania odbywają się przy parafii zamieszkania, a nie tam, gdzie młodzież uczęszcza do szkoły.

6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Miechowa do Grobu Bożego i do Jędrzejowskiego Opactwa Ojców Cystersów w najbliższą sobotę 28 września. Koszt przejazdu to 25 zł od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii.

7. Szkoła Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji zaprasza na jesienną sesję od piątku 27 września do niedzieli. W programie Msza Święta, uwielbienia, medytacje, konferencje...Szczegóły na plakacie w gablocie i na ulotkach.

8. Prasa katolicka dzisiaj do nabycia w zakrystii.