1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka. Także dzisiaj, na godzinę 17.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

2. W miesiącu październiku Nabożeństwa Różańcowe w naszym kościele są odprawiane: dla dzieci – od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, dla wszystkich wiernych – w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej.

3. Dzisiaj obchodzimy XIII Dzień Papieski. Przed kościołem członkowie Akcji Katolickiej i młodzież przeprowadzają kwestę na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

4. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z redaktorem portalu internetowego - „Fronda” Tomaszem Terlikowskim. Rozmowa ogniskować się będzie wokół tematu: „Rola świeckich w Kościele polskim” i odbędzie się dzisiaj wieczorem, po Mszy Świętej o godz. 19.15.

5. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w najbliższą środę, 16 października, na Mszę Świętą o godz. 18.00. po Mszy Świętej będzie spotkanie formacyjne.

6. W tym tygodniu przypada Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku przy tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli mieszkających w naszej parafii na Mszę Świętą w ich intencji w najbliższy czwartek o godz. 18.00. Po Mszy Świętej i nabożeństwie różańcowym zapraszamy na radosną agapę.

7. Od najbliższej niedzieli przyjmować będziemy w zakrystii intencje Mszy Świętych na pierwsze półrocze przyszłego roku. Przyjmujemy również intencje Mszy Świętych gregoriańskich. Bardzo prosimy o zamawianie intencji w zakrystii, po Mszach Świętych, a w kancelarii tylko w wyjątkowych sytuacjach.

8. Kartki na wypominki są do wzięcia na stoliku z tyłu kościoła. Prosimy o zaznaczenie na kartkach, czy wypominki mają być listopadowe czy roczne. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych przynosić można do zakrystii lub składać na tacę.

9. Studentów zapraszamy na KURS ALFA, który rozpocznie się w naszej parafii 6 listopada. Szczegóły na plakatach i ulotkach wyłożonych z tylu kościoła.