1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo małżonków, którzy w październiku obchodzą swoje małżeńskie jubileusze. Także dzisiaj, na godzinę 17.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

2. Spotkaniu członków i sympatyków Akcji Katolickiej odbędzie się w jutro 21 października po Mszy Świętej i nabożeństwie różańcowym.

3. We wtorek w liturgii obchodzimy wspomnienie bł. Jana Pawła II. Z tej okazji w Sanktuarium bł. Jana Pawła II w Krakowie odbywa się uroczystość odpustowa. Suma odpustowa będzie we wtorek o godz. 17.00. Szczegóły odpustu na plakatach.

4. W każdy wtorek zapraszamy do „Klubu Mam”, który działa przy naszej parafii w godz. od 10.00 do 13.00, jako inicjatywa spotkań przedpołudniowych dla Mam z małymi dziećmi do 3 roku życia.

5. W najbliższą środę zapraszamy na godz. 19.15 na Mszę św. animowaną przez grupę Odnowy w Duchu Świętym. Po Eucharystii adoracja i możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej.

6. Osoby dorosłe, które chciałby skorzystać z zajęć piłki siatkowej, mogą przychodzić na takie zajęcia we wtorki i czwartki w godzinach od 20.00 do 21.30.

7. Z serca dziękujemy parafianom za wsparcie tydzień temu fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, które funduje stypendia dla młodzieży z małych i ubogich miejscowości. W tym roku złożyliście na ten cel kwotę 6 200 zł.
Dwa tygodnie wcześniej na pomoc dla ofiar wojny domowej w Syrii złożyliście kwotę 3 638 zł. Bóg zapłać za wszystkie wasze ofiary.

8. Od dzisiaj przyjmujemy w zakrystii intencje Mszy Świętych na pierwsze półrocze przyszłego roku. Przyjmujemy również intencje Mszy Świętych gregoriańskich. Bardzo prosimy o zamawianie intencji w zakrystii, po Mszach Świętych, a w kancelarii tylko w wyjątkowych sytuacjach.

9. Kartki na wypominki są do wzięcia na stoliku z tyłu kościoła. Prosimy o zaznaczenie na kartkach, czy wypominki mają być listopadowe czy roczne. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych przynosić można do zakrystii lub składać na tacę.