1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci. W przyszłą niedzielę natomiast zapraszamy na błogosławieństwo rodzin. Również dzisiaj z racji I Niedzieli Miesiąca o godz. 15.00 będzie Godzina Miłosierdzia, a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O godz. 17.15 rozpocznie się różaniec z wypominkami.

2. Pragniemy przypomnieć, że przez cały miesiąc listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Modlitwa różańcowa rozpoczyna się każdego dnia o godz. 17.15.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Z tej okazji na Mszę św. wieczorną zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów oraz dziewczęta ze scholi. Po Mszy św. w dolnym kościele odbędzie się spotkanie dla ministrantów oraz dla ich rodziców. Serdecznie zapraszamy.

4. Rycerze Kolumba zapraszają wszystkie dzieci i rodziców na 4 sezon „Świetlicy LEGO”. Jeszcze więcej zabawy na najwyższym poziome, a do tego pełno atrakcji na każdym spotkaniu. Rycerze zapraszają uczestników 3 sezonu jak również nowe osoby do wspólnej zabawy. Startujemy już 9 listopada, czyli w najbliższą sobotę. Początek o godzinie 10:00. Więcej informacji i harmonogram spotkań na plakatach w gablotach i na świetlicowej stronie na facebook’u.

5. W przyszłą niedzielę przed naszym kościołem w godz. od 10.00 do 14.00 odbędzie się kolejna już Akcja Krwiodawstwa, tym razem dla wcześniaków. Gorąco zachęcamy do wzięcia w niej udziału.

6. Dzisiaj do skarbony – serca można złożyć ofiary na wykonanie witraży i organów w naszym kościele. Z serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. W waszej intencji jutro o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynna.

7. W przyszłą niedzielę kazania w naszej parafii wygłosi proboszcz z parafii św. Rafała Kalinowskiego w Krakowie, która buduje nowy kościół. Nasza parafia jest jedną z tzw. parafii patronackich, które raz w roku pomagają w budowie tego kościoła składając ofiarę na tacę.