1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a w przyszłą niedzielę zapraszamy na błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.

2. Codziennie w dni powszednie zapraszamy na Roraty, które odprawiane są o g. 6.30. Gorąco zapraszamy do uczestniczenia w tej wyjątkowej celebracji ku czci Matki Bożej duchowo przygotowującej nas do Bożego Narodzenia. Szczególnie zapraszamy dzieci z przygotowanymi lampionami. Dla dzieci po Mszy Świętej organizujemy małe śniadanie w parafialnej kawiarence, a dorosłym proponujemy poranną kawę.

3. Do przyszłej niedzieli - 15 grudnia do koszy wystawionych przy kaplicy Kalasancjusza zbieramy produkty żywnościowe, które posłużą do zrobienia paczek świątecznych dla osób potrzebujących. Również od dzisiaj członkowie Zespołu Charytatywnego rozprowadzają świece wigilijne „Caritas”.

4. Jak do tej pory zgłoszono niewielką ilość kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Dlatego przedłużamy możliwość ich zgłaszania do ostatniej niedzieli adwentu, natomiast same wybory planujemy na połowę stycznia. Formularze można jeszcze pobrać ze stolika pod chórem. Wypełnione formularze prosimy przynosić do zakrystii

5. Chcemy gorąco podziękować za ofiary, które złożyliście w I niedzielę miesiąca na organy i witraże. Złożyliście do skarbony kwotę 3 915zł. Ofiarodawcy indywidualni złożyli kwotę 2 800 zł.

6. W zakrystii można otrzymać pobłogosławione opłatki na stół wigilijny.