1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo osób żyjących samotnie, a za tydzień błogosławieństwo dzieci.
Spotkanie modlitewne członków Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj o godz. 17.30.

2. We wtorek, w ostatni dzień roku, zapraszamy serdecznie na nabożeństwo dziękczynno – błagalne o g. 17.30. Będzie to okazja do podziękowania Bogu za wszelkie dobro otrzymane w tym roku, przeproszenia za grzechy i zaniedbania oraz prośby o błogosławieństwo w roku nadchodzącym. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynna w intencji Parafian. Zapraszamy także do licznego udziału we Mszy Świętej o godz. 24.00, odprawianej o błogosławieństwo Bożego dla Parafian i Parafii w Nowym Roku 2014.

3. W środę Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę.

4. W tym tygodniu:
- w Pierwszy Czwartek Miesiąca: zapraszamy ministrantów, lektorów i dzieci ze scholi na Mszę Św. o godz. 18.00.
- w Pierwszy Piątek Miesiąca: Msza św. dla dzieci i gimnazjalistów o g. 16.30. Na pół godziny wcześniej spowiedź. Chorych w naszej parafii odwiedzimy przed południem.
- w Pierwszą Sobotę Miesiąca: Wieczorem zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych. O godz. 17.00 różaniec, o 18.00 Msza Święta w tej intencji, a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

5. Plan kolędy w najbliższym tygodniu przedstawia się następująco:

30 grudnia (poniedziałek) - Pszona 20, 22, 40a, 41, Chałupnika (domy), Bajana
2 stycznia (czwartek ) - Meissnera 4, Żwirki i Wigury (bloki 18 i 28)
3 stycznia (piątek) - Żwirki i Wigury (blok 36), Meissnera 6 (klatki I-III)
4 stycznia (sobota) - Meissnera 6 (klatki IV-XI)

Kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00
Pragniemy przypomnieć, że w tym roku kolęda odbywa się tylko w tej części parafii, w której nie było jej w roku ubiegłym. W czasie kolędy księża nie zbierają ofiar pieniężnych. Prosimy jednak o składanie ofiar na potrzeby parafii w kopertach na tacę w niedziele. I chociaż wizyta duszpasterska będzie tylko w jednej części parafii, to o ofiary prosimy, na miarę możliwości, również pozostałych mieszkańców parafii. Takie ofiary można składać na tacę do końca stycznia, a także wpłacając na konto parafii, którego numer można znaleźć na stronie internetowej.