1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo małżonków, którzy w styczniu obchodzili swoje małżeńskie jubileusze.

2. Dzisiaj na godzinę 14.00 na Mszę Świętą zapraszamy dzieci przedszkolne z rodzicami i dziadkami. Po Mszy Świętej dzieci wystąpią z koncertem z dedykacją dla Dziadków i Babć.

3. Zebranie członków i sympatyków Akcji Katolickiej będzie jutro, po wieczornej Mszy Świętej wieczornej.

4. Plan kolędy w najbliższym tygodniu przedstawia się następująco:

20 stycznia (poniedziałek) - Ładna, Ostatnia – domy, Ostatnia 2 defgh
21 stycznia (wtorek) – Śliczna 12 a
22 stycznia (środa) – Śliczna 28 i uzupełnienia
23 stycznia (czwartek) – uzupełnienia

Jeśli ktoś z parafian był nieobecny na kolędzie i chciałby jeszcze przyjąć księdza z wizytą duszpasterską, to może to zgłosić dzisiaj po Mszy Świętej w zakrystii.
Natomiast parafian z tej części parafii, której w tym roku nie odwiedziliśmy po kolędzie serdecznie zapraszamy w czwartek i w piątek na Mszę w ich intencji na godzinę 18.00.

5. Wszystkich studentów zapraszamy na Mszę Świętą z błogosławieństwem na czas sesji zimowej w najbliższy czwartek 23 stycznia, o 20.00. Przed Mszą pół godziny adoracji Najświętszego Sakramentu, by po spotkaniu z Chrystusem z pokojem w sercu podchodzić do czekających egzaminów.

6. W najbliższą sobotę – 25 stycznia na godz. 18.00 Siostry Serafitki zapraszają do naszego kościoła na Mszę Świętą dziękczynną, za dar beatyfikacji bł. Małgorzaty Łucji Szewczyk – Założycielki Zgromadzenia Sióstr Serafitek. Mszy Świętej przewodniczył będzie o. biskup Damian Muskus. Po zakończonych uroczystościach będzie można uczcić nową błogosławioną przez ucałowanie relikwii.

7. W najbliższą niedzielę odbędą się wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Zostało zgłoszonych 22 kandydatów z różnych rejonów parafii. Nazwiska kandydatów są wywieszone przy wejściach do kościoła. Bliższe charakterystyki osób będą na karcie wyborczej za tydzień. Dziesięć osób, które otrzymają największą ilość głosów wejdzie w skład Rady.

8. Pragniemy serdecznie podziękować za ofiary złożone do skarbony – serca w pierwszą niedzielę stycznia. Złożyliście kwotę 4 526 zł. Dziękujemy również kilku rodzinom, które w grudniu złożyły w sumie kwotę 27 700 zł.