Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.

2. Zaczyna się nowy semestr. Nasz chór parafialny rozpoczyna przygotowania do Triduum Paschalnego - źródła i centrum naszego życia chrześcijańskiego. Zapraszamy więc nowe osoby, chętne do śpiewania, aby liturgię tych dni przygotować jak najlepiej i w ten sposób móc je jeszcze głębiej przeżyć. Próby odbywają się w każdy piątek o godz. 19.30 w salce pod kościołem. Serdecznie zapraszamy!

3. W tym tygodniu w naszej parafii organizowaliśmy zajęcia dla dzieci w ramach akcji „Ferie w mieście”. W zajęciach uczestniczyło codziennie ponad 120 dzieci. Serdecznie dziękujemy wychowawcom świetlicy, wolontariuszom i studentom za pomoc w organizacji, a także wszystkim sponsorom za wsparcie naszej akcji. Jeśli ktoś z parafian chciałby wesprzeć zorganizowane zajęcia, może to uczynić składając ofiary do skarbony-serca.

4. Fundacja oświatowa im. Ks. Stanisława Konarskiego organizuje w tym tygodniu „Ferie w mieście” – półkolonię dla uczniów szkół podstawowych. W programie zajęcia sportowe, artystyczne i wycieczki. Zajęcia będą się odbywały od jutra 10 lutego do czwartku 14 lutego w Liceum Pijarów, przy ul. Akacjowej 5. Udział w feriach jest bezpłatny. Zapisy jutro o godz. 9.00. Dzieci powinny przyjść z rodzicami lub opiekunami w celu dopełnienia formalności.

5. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na wykonanie organów i witraży w naszym kościele. Złożyliście kwotę 5 192 zł. Osoby indywidualne złożyły kwotę 2 770.

6. Z naszej parafii odszedł o. Witali Siarko, który od wakacji pracował w naszej parafii. Ze względu na śmierć Mamy i poważną sytuację rodzinną, Ojciec Prowincjał przeniósł o. Witalego do wspólnoty pijarów w Szczuczynie, skąd pochodzi. Dziękujemy o. Witalemu za posługę, jaką u nas pełnił i otaczajmy modlitwą jego i bliskich.