Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

 

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków, którzy w lutym obchodzą swoje małżeńskie jubileusze, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo dzieci.
O godz. 16.00 będzie Msza Święta dla dzieci przedszkolnych, a na godz. 17.30 zapraszamy na spotkanie modlitewne Żywego Różańca i zmianę tajemnic różańcowych.

2. W ostatnią środę miesiąca zapraszamy na Mszę św. animowaną przez Grupę Odnowy w Duchu Świętym. Początek o godz. 19.15. Po Eucharystii adoracja, modlitwa o uzdrowienia i okazja do skorzystania z modlitwy wstawienniczej.

3. W najbliższą sobotę przypada Pierwsza Sobota Miesiąca. Wieczorem zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych. O godz. 17.00 różaniec, o 18.00 Msza Święta w tej intencji, a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

4. Dziecięca rewia taneczna "Fuks" zaprasza dzieci w wieku szkolnym na zajęcia w naszej parafialnej Świetlicy Kłapouszek. W programie różne formy taneczne, elementy akrobatyki i występy. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek od 15.30 do 16.30 w sali gimnastycznej pod kościołem i są nieodpłatne. Więcej informacji na Świetlicy Kłapouszek.

5. W naszej parafii chcemy przywitać diakona Radosława Bobonia, który do maja będzie u nas pełnił praktykę diakońską. Życzymy mu owocnej pracy duszpasterskiej.