1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo małżonków, którzy w marcu obchodzą swoje małżeńskie jubileusze.
Także dzisiaj o godz. 17.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

2. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców z dziećmi przedszkolnymi na Mszę Świętą o godz. 16.00.

3. W najbliższy wtorek, 18 marca, o godz. 10.30 odbędzie się kolejne spotkanie grupy "Mamy z Wieczystej", czyli mam z małymi dziećmi i mam oczekujących narodzin swoich pociech. Tym razem gościem spotkania będzie pani psycholog, która opowie o skutecznej komunikacji z dziećmi, szczególnie o wydawaniu poleceń.

4. Spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej odbędzie się jutro po Mszy Świętej wieczornej.

5. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na spotkanie formacyjne we wtorek po Mszy wieczornej i nabożeństwie.

6. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, które odprawiane będą: dla dzieci, o g. 16.30, dla wszystkich wiernych, po wieczornej Mszy Świętej, dla młodzieży i studentów, o godz. 19.30.

7. W piątek, po Drodze Krzyżowej rozpoczniemy kolejny cykl katechez z cyklu „Katecheza w obrazach”. Tym razem będzie to cykl zatytułowany „Ludzie Jezusa. Apostołowie i święci”. Poprowadzi je o. Eugeniusz Grzywacz, pijar.

8. Trwa czas rozliczeń podatkowych. Bardzo prosimy o przekazanie 1% podatku na potrzeby funkcjonowania świetlicy w naszej parafii. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone foldery i płytka z programem. W zeznaniu podatkowym trzeba wpisać KRS Fundacji „Krąg Przyjaciół Dziecka”, a w polu cel szczegółowy dopisek - "SOS Wieczysta”.

9. Studentów zapraszamy na Kurs Alpha. To w sumie 10 spotkań dla każdego, kto chciałby zadać każde pytanie i gdzie można spotkać ciekawych ludzi. Spotkania odbywają się w przyjaznej atmosferze przy kolacji. Startujemy 19 marca, w najbliższą środę, zawsze od godz. 19-tej. O tym jak się zapisać informują plakaty rozwieszone na drzwiach kościoła i zamieszczone na stronie parafii.

10. Z tyłu kościoła, są wystawione nowe Audiobooki i DVDmp3 – są to rekolekcje brata Pawła Teperskiego – kapucyna. Można je nabyć za dobrowolną ofiarą

11. Chcemy zorganizować w naszej parafii przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Osoby, które chciałyby rozpocząć takie przygotowanie mogą zgłaszać się do zakrystii lub kancelarii.

12. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je dla nas ks. dr Wojciech Węgrzyniak, biblista.