1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo rodzin. Po południu o 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja, a o godz. 17.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

2. W najbliższy wtorek, 8 kwietnia, o godz. 10.30 odbędzie się kolejne spotkanie grupy „Mamy z Wieczystej”, czyli matek z małymi dziećmi i mam oczekujących narodzin swoich pociech. Tym razem tematem spotkania będzie "Rodzeństwo - czyli walka o przetrwanie". Naszym gościem będzie ponownie pani psycholog. Spotkanie będzie w sali obok świetlicy Kłapouszek.

3. W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową, odprawianą dla dzieci o godz. 16.30. Natomiast Droga Krzyżowa po Mszy Świętej o godz. 18.00 zostanie odprawiona na ulicach naszej parafii. Serdecznie zapraszamy dorosłych oraz młodzież do wzięcia w niej udziału.

4. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Poświęcenie przyniesionych palm będzie się odbywać podczas każdej Mszy Świętej. Uroczysta Msza z procesją z palmami będzie o godz. 11.00. Na tę godzinę zapraszamy szczególnie dzieci i prosimy o przyniesienie palm wykonanych własnoręcznie.
W Niedzielę Palmową przed mszami o godz. 9.30, 11 i 12.30 będzie można nabyć palmy wykonane przez członków wspólnoty Wiara i Światło. Wspólnota ta skupia osoby niepełnosprawne i ich przyjaciół, którzy spotykają się w naszej parafii.

5. W przyszłą niedzielę przy kościele odbędzie się kolejna Akcja Krwiodawstwa. Krew będzie można oddać w godz. od 10 do 14.

6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Trzebini oraz do Karniowic. Pielgrzymka odbędzie się 12 kwietnia. Koszt od jednej osoby to 25 złotych. Zapisy i wpłaty w zakrystii. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

7. Grupa Charytatywna także dzisiaj rozprowadza Baranki Wielkanocne, z których dochód zasili działalność Caritas. Do skarbony- serca można nadal składać ofiary na kwiaty do Bożego grobu i całoroczne dekorowanie naszego kościoła. Dzięki tym ofiarom możemy cieszyć się pięknymi kompozycjami kwiatowymi, które przyozdabiają prezbiterium i kaplice naszego kościoła. Dziękujemy z serca za Waszą ofiarność.

8. Prasę katolicką można dzisiaj nabyć w zakrystii. Polecamy okolicznościową gazetę, w której przeczytamy o zbliżającej się kanonizacji dwóch papieży.