Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

1. Dzisiaj w Niedzielę Miłosierdzia łączymy się duchowo z tymi, którzy uczestniczą w kanonizacji Papieży, Jana XXIII i Jana Pawła II w Watykanie oraz z pielgrzymami zgromadzonymi w Łagiewnikach.

2. Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o 15-tej, na zakończenie nowenny do Bożego Miłosierdzia oraz modlitwę dziękczynną za kanonizację bł. Jana Pawła II.

3. Wyjątkowo w najbliższy wtorek po Mszy św. wieczornej odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych w Kaplicy Kalasancjusza.

4. W najbliższą środę zapraszamy na Mszę św. animowaną przez Grupę Odnowy w Duchu Świętym. Rozpocznie się ona o godz. 19.15.

5. W czwartek pierwsze Nabożeństwo Majowe połączone będzie z procesją eucharystyczną. Będą się one odbywała w dni powszednie po wieczornej Mszy św., a w niedziele i święta o godz. 17.00.

6. W I Czwartek Miesiąca zapraszamy na godzinę świętą do Kaplicy Kalasancjusza od 17-tej.

7. Dnia 2 maja, w I Piątek Miesiąca Msza św. dla dzieci będzie o godz. 16.30, pół godziny wcześniej spowiedź; o godz. 18.00 Msza św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, a po skończonych nabożeństwach spotkanie członów Arcybractwa Honorowej Straży NSPJ w dolnym kościele. Nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu dla studentów i młodzieży o godz. 19.30.

8. Nabożeństwo I Soboty będzie połączone z Nabożeństwem Majowym o godz. 17-tej.

9. W sobotę, 3 maja, w Uroczystość NMP, Królowej Polski Msze św. będą sprawowane według porządku niedzielnego.

10. Osoby dorosłe, które zgłosiły się na przygotowanie do sakramentu bierzmowania, proszone są o kontakt z o. Grzegorzem dzisiaj po Mszach św.