Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

1. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w dni powszednie po wieczornej Mszy św., a w niedziele i święta o godz. 17.00.

2. W każdy czwartek istnieje możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz spokojnej spowiedzi w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza. Zaczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia o 15-tej i adoracja trwa do wieczornej Mszy św.

3. W najbliższy piątek, 9 maja o godz. 19.00 rozpoczną się spotkania dla osób dorosłych, które chciałyby przystąpić do sakramentu bierzmowania.

4. W najbliższą niedzielę, 11 maja na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 114, Szkoły Podstawowej Sióstr Pijarek oraz Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej ,,Uczeń" będą przeżywały Rocznicę Pierwszej Komunii św. Z tej racji okazja do spowiedzi dla dzieci rocznicowych i dla rodziców będzie w najbliższy piątek, 9 maja od godz. 16.30. Tych, którzy nie będą mogli skorzystać ze spowiedzi w piątek, prosimy, by uczynili to w innym czasie.

5. Spotkanie z rodzicami młodzieży, która w tym roku przystąpi do bierzmowania odbędzie się za tydzień, w niedzielę po ostatniej Mszy św., ok. godz. 20.00 w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza.

6. Wydawnictwo eSPe Ojców Pijarów zaprasza na spotkanie z  Tomaszem Terlikowskim dotyczące jego najnowszej książki "Jak się uprę to jadę po bandzie". W rozmowie z Elżbietą Wiater ten katolicki publicysta opowie o swojej wierze, powołaniu i fascynacjach, a także o życiu rodzinnym i ojcostwie. Serdecznie zapraszamy do Kamieniołomu w parafii św. Józefa na ul. Zamoyskiego w Podgórzu,  w sobotę 10 maja o godz.18.30. Szczegóły na plakatach.