1. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe: w dni powszednie po wieczornej Mszy św., a w niedziele i święta o godz. 17.30.

2. Spotkanie z rodzicami młodzieży, która w tym roku przystąpi do bierzmowania odbędzie się dzisiaj po ostatniej Mszy św., ok. godz. 20.00 w Kaplicy Kalasancjusza.

3. W najbliższy wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.oo i na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec.

4. Wszystkich należących do Kręgu Przyjaciół Misji Pijarskich i wszystkich, którym sprawa misji leży na sercu serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie. Odbędzie się ono w dolnym kościele w najbliższy czwartek 15 maja po nabożeństwie majowym. Serdecznie zapraszamy także osoby, które chciałyby dołączyć do Kręgu Przyjaciół naszych Misji.

5. Koło Przyjaciół Radio Maryja zaprasza na spotkanie formacyjne w piątek 16 maja po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie majowym.

6. Od  najbliższej niedzieli rozpoczniemy przyjmowanie nowych chłopców do grona ministrantów. To zaproszenie skierowane jest przede wszystkim – chociaż nie tylko - do uczniów obecnych klas drugich i trzecich SP. Zapisy będzie przyjmował i bliższych informacji udzieli o. Piotr.

7. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Pani Świętokrzyskiej w Kałkowie – Godowie oraz na Święty Krzyż. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 31 maja br. Bliższe informacji i program pielgrzymki na tablicy ogłoszeń. Koszt – 65 zł. od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii.