1. W naszej Wspólnocie zakonnej od wczoraj gościmy o. Generała Pedro Aguado i o. Asystenta Mateusza Pindelskiego, którzy odwiedzają wszystkie placówki naszej Polskiej Prowincji.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.oo zapraszamy na błogosławieństwo matki oczekujące na urodzenie dziecka, a w następną niedzielę będziemy błogosławili małżeństwa przeżywające w maju swoje małżeńskie jubileusze.

3. Przypominamy, że nabożeństwa majowe odprawiane są w naszym kościele w dni powszednie po wieczornej Mszy św., a w niedzielę i święta zapraszamy na godz. 17.30.

4. Zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy w zeszłą niedzielę, od dziś można w zakrystii zapisywać chłopców, którzy chcieliby rozpocząć formację na ministrantów. Zapisy po każdej Mszy św. przyjmuje i szczegółowych informacji udziela o. Piotr.

5. Spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej odbędzie się w poniedziałek 19 maja po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie majowym.

6. Akcja Katolicka działająca przy naszej parafii obchodzi jubileusz 15 – lecia istnienia. W związku z tym zapraszamy serdecznie wszystkich Parafian na Mszę św. dziękczynną. Będzie ona odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 18.oo. Po Mszy św. zapraszamy na agapę do dolnego kościoła.

7. W środę w czasie Mszy o godz. 18.oo o. bp Damian Muskus udzieli sakramentu bierzmowania grupie młodzieży z naszej parafii.  Zapraszamy do udziału w tej uroczystości rodziny kandydatów i wszystkich Parafian. Ojciec biskup Damian będzie także przewodniczył uroczystości święceń kapłańskich, jaka będzie miała miejsce w naszym kościele w sobotę 24 maja o godz. 11.oo. Już dziś Waszej modlitwie powierzamy odbywającego w naszej parafii praktykę diakońską dk. Radosława i pozostałych naszych Współbraci, którzy przyjmą święcenia.

8. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. dla przedszkolaków. Wyjątkowo rozpocznie się ona o godz. 15.30

9. W przyszłą niedzielę 25 maja w godzinach od 10.oo do 14.oo zapraszamy na kolejną akcję krwiodawstwa. 

10. Również w przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościli księdza Jacka ze Wspólnoty ,,Dom Chleba.” Wygłosi on do nas słow. Naszymi ofiarami będziemy mogli wesprzeć prowadzone przez niego dzieło.

11. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Kałkowa – Godowa i na Święty Krzyż. Pielgrzymka ta obędzie się w sobotę 31 maja br. Koszt – 65 zł., od osoby. Zapisy i wpłaty można dokonać w zakrystii.