1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.oo zapraszamy na błogosławieństwo małżeństwa przeżywające w maju swoje małżeńskie jubileusze, a w następną niedzielę będziemy błogosławili dzieci.

2. Dzisiaj po południu zapraszamy na Mszę św. dla przedszkolaków. Wyjątkowo rozpocznie się ona o godz. 15.30.

3. Również dzisiaj, w godzinach od 10.00 do 14.00 zapraszamy na kolejną akcję krwiodawstwa.

4. W ostatnią środę miesiąca zapraszamy na Mszę św. animowaną przez Grup Odnowy w Duchu Świętym. Eucharystia rozpocznie się o godz. 19.15. Po niej adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania z modlitwy wstawienniczej.

5. Gościmy dzisiaj w naszej parafii księdza Jacka ze Wspólnoty ,,Dom Chleba.” Naszymi ofiarami będziemy możemy wesprzeć dzieło prowadzone przez Wspólnotę.

6. Niemal od roku działa w naszej parafii medytacyjna grupa modlitewna w ramach Światowej Wspólnoty Medytacji Chrześcijańskiej (WCCM). Jej członkowie spotykają się w każdy wtorek o 18:45 w sali pod kościołem (obok kancelarii parafialnej).
Osoby zainteresowane tą prostą, choć wymagającą modlitwą w formie medytacji chrześcijańskiej, zapraszamy na nasze wtorkowe spotkania o 18.45.

7. Wspólnota uczniów, rodziców i nauczycieli Zespołu Szkół Pijarskich zaprasza na Festyn Rodzinny z okazji dnia Mamy, Taty i Dziecka w najbliższą sobotę, 31 maja. Festyn odbędzie się w parku przyszkolnym przy ul. Akacjowej 5 w godz. 9.30 - 14.00.

8. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Kałkowa – Godowa i na Święty Krzyż. Pielgrzymka ta obędzie się w sobotę 31 maja br. Koszt – 65 zł., od osoby. Zapisy i wpłaty można dokonać w zakrystii.

9. Najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Do skarbony - serca będzie można złożyć ofiary na wykonanie organów i witraży w naszym kościele.