Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a w następną niedzielę będziemy błogosławili rodziny.
Także dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, a o 17.30 nabożeństwo czerwcowe.

2. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Będą one odprawiane w dni powszednie, po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele o 17.30.

3. W najbliższy wtorek, 3 czerwca, o godz. 10.30 odbędzie się kolejne spotkanie grupy mam z małymi dziećmi i mam oczekujących narodzin swoich pociech czyli "Mam z Wieczystej". Tematem spotkania będzie "Jak mieć dzieci i nie zwariować czyli o tym jak będąc mamą małych dzieci znajdować czas dla siebie". Naszym gościem będzie pani psycholog, prywatnie również mama. Zapraszamy serdecznie mamy z dziećmi.

4. W tym tygodniu:
- w Pierwszy Czwartek Miesiąca: zapraszamy ministrantów, lektorów i dzieci ze scholi na Mszę Św. o godz. 18.00.
- w Pierwszy Piątek Miesiąca: Msza św. dla dzieci i gimnazjalistów o g. 16.30. Pół godziny wcześniej będzie spowiedź. Chorych w naszej parafii odwiedzimy przed południem. Młodzież szkół średnich i studentów zapraszamy na godz. 19.30 na Mszę Świętą i adorację.
- w Pierwszą Sobotę Miesiąca, nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny zostanie odprawione po Mszy Świętej o godz.8.00.
Wieczorem natomiast zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych. O godz. 17.00 różaniec, a o 18.00 Msza Święta w tej intencji. Na tą modlitwę zapraszamy szczególnie osoby, które podjęły Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.

5. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Z tej racji zapraszamy do udziału we wspólnym modlitewnym czuwaniu. Rozpocznie się ono w sobotę, o godz. 20.00, czasem uwielbienia i adoracji. O godz. 22.00 zostanie odprawiona Msza św., a po niej zapraszamy na wspólną agape.

6. Pielgrzymka do Częstochowy i Sanktuarium Matki Bożej Patronki Rodzin w Leśniowie odbędzie się w sobotę 21 czerwca. Koszt: 45 zł od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii od wtorku 3 czerwca. Program pielgrzymki na tablicy ogłoszeń.

7. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, do skarbony - serca można złożyć ofiary na wykonanie organów i witraży w kościele. Jutro o 18.00 Msza św. za ofiarodawców.

8. Ks. Jacek Krzemień, który w ubiegłą niedzielę gościł w naszej parafii oraz siostra Małgorzata Chmielewska ze Wspólnoty „Dom Chleba” serdecznie dziękują za Waszą hojność. Zakupiliście cały przywieziony przez wspólnotę towar i złożyliście ofiary w kwocie 14 200 zł. Bóg zapłać.

9. W sklepiku można nabyć numer miesięcznika „List” poświęcony w całości spowiedzi oraz najnowszy numer pisma „Chrystus i Ty”, prezentujący postać Papieża Franciszka.