1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a w następną niedzielę będziemy błogosławili mamy oczekujące na urodzenie dziecka.
Także dzisiaj o 17.30 nabożeństwo czerwcowe.

2. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Są one odprawiane w dni powszednie, po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele o 17.30.

3. W najbliższy wtorek nie będzie wyjątkowo spotkania Mam z Wieczystej. Zapraszamy dopiero 17-go czerwca.

4. Studentów, którzy intensywnie myślą o zbliżających się egzaminach zapraszamy na Mszę św. ze specjalnym błogosławieństwem na czas sesji, w czwartek o 20.15 w kaplicy Kalasancjusza.

5. Za tydzień, 15 czerwca po południu zapraszamy na Charytatywny Festyn Parafialny. Celem festynu jest pomoc Maciusiowi, podopiecznemu fundacji Alma Spei. Każdy znajdzie coś dla siebie! Dla dzieci zaplanowaliśmy pokazy chemiczne prowadzone przez grupę z Politechniki Krakowskiej i pokaz pierwszej pomocy, a ponadto zorbing, zamek dmuchany, trampolinę, warsztaty origami, bańki mydlane, malowanie twarzy i specjalny turniej dla rodzin, m.in. strzelanie z łuku i rodzinne przeciąganie liny. Zaśpiewa schola dziecięca oraz wystąpi grupa taneczna "Fuks" z naszej świetlicy. Na naszej scenie zobaczymy także cheerleaders, (czyt. czirliderki) oraz taniec indyjski. Specjalnie dla starszych parafian będziemy gościć zespół ludowy "Pilźnianie". Studentów i młodzież zapraszamy na tańce pod przewodnictwem Wodzireja Lednickiego oraz występy DAP-u i zespołu SOR. Jeśli lubisz futbol zgłoś się ze znajomymi, od 5 do 10 graczy w różnych kategoriach wiekowych, do turnieju piłki nożnej. Zgłoszenie z nazwą zespołu oraz listą zawodników należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Możesz też wziąć udział w loterii, nagroda główna to rower. Serdecznie zapraszamy wszystkich: dzieci, całe rodziny wraz z dziadkami, młodzież, studentów, dorosłych. Szczegółowy program na plakatach i ulotkach.

6. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na wakacyjny wyjazd pod koniec lipca dla młodzieży z trzeciej klasy gimnazjum i młodzieży licealnej w ramach programu Wieczysta Młodzież w Beskidzie Żywieckim. Szczegółowych informacji udziela o. Jacek.

7. Zapraszamy na pielgrzymkę do Częstochowy i Sanktuarium Matki Bożej Patronki Rodzin w Leśniowie, która odbędzie się w sobotę 21 czerwca. Koszt: 45 zł od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii. Program pielgrzymki znajduje się na tablicy ogłoszeń.