Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

 

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków, którzy w czerwcu obchodzą swoje małżeńskie jubileusze, a w następną niedzielę będzie błogosławieństwo osób samotnych.
Także dzisiaj o 16.00 Msza Święta dla dzieci przedszkolnych, a o 17.30 nabożeństwo czerwcowe.

2. W najbliższy wtorek, 24 czerwca odbędzie się ostatnie przed wakacjami spotkanie Mam z Wieczystej czyli grupy mam z małymi dziećmi i mam spodziewających się narodzin swojej pociechy. Tyma razem spotkanie będzie dotyczyć tego, jak dobrze spędzać wakacje z dziećmi. Serdecznie zapraszamy na 10.30 do sali obok świetlicy.

3. Trwa Oktawa Bożego Ciała. W tych dniach, do czwartku włącznie, po Mszy Świętej wieczornej i Nabożeństwie Czerwcowym odbywać się będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich parafian, dzieci i dziewczęta sypiące kwiaty, ministrantów i lektorów.

4. W najbliższy piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W tym tygodniu kończy się rok szkolny. Msze Święte na zakończenie roku zostaną odprawione w następujących terminach:
- w piątek o godz. 8.00 dla gimnazjalistów oraz uczniów klas IV-VI Szkoły nr 114, a o godz. 9.00 dla Szkoły Sióstr Pijarek i uczniów klas I-III Szkoły nr 114.
Serdecznie zapraszamy na te Msze święte również Rodziców, których prosimy o zadbanie o to, aby dzieci uczestniczyły w Eucharystii w dniu zakończenia roku szkolnego.
Spowiedź dla dzieci i młodzieży będzie dzień wcześniej od godz. 17.30.

6. Zachęcamy do podpisania się pod obywatelskim projektem ustawy „Stop Pedofilii”. Projekt ten ma na celu ochronę naszych dzieci przed demoralizacją i seksualizacją poprzez powstrzymanie wprowadzenia do szkół deprawującej edukacji seksualnej według standardów WHO. Podpisy będą zbierane dzisiaj po każdej mszy świętej przy wyjściu z kościoła. Aby wziąć udział w naszej akcji niezbędny jest numer PESEL.

7. Dzisiaj w naszej parafii kwestują przedstawiciele fundacji „Alma Spei”, zajmującej się opieką hospicyjną nad dziećmi. Posłuchajmy kilku zdań na temat działalności fundacji