1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo osób samotnych, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo dzieci.
Po południu, o 17.00 zmiana tajemnic różańcowych, a o 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe.

2. Rozpoczęły się wakacje. W związku z tym przypominamy, że w niedziele lipca i sierpnia nie będzie Mszy Świętej o godz. 18.00! Msza święta wieczorna będzie tylko o godz. 19.15.

3. W lipcu i sierpniu ulegają również zmianie godziny otwarcia kancelarii parafialnej. Kancelaria nie będzie czynna w poniedziałki, a we wtorki i czwartki będzie czynna nieco później, czyli od 19.00 do 20.00. Środa i sobota pozostają bez zmian. Informacje o zmianach znajdują się w gablotach.

4. W tym tygodniu przypada:
- Pierwszy Czwartek Miesiąca. Msza Święta w intencji powołań zostanie oprawiona o godz. 18.00
- Pierwszy Piątek Miesiąca. W czasie wakacji nie będzie Mszy Świętej dla dzieci i młodzieży o godz. 1630. Okazja do spowiedzi będzie podczas Mszy Świętych porannych i wieczornej.
- Pierwsza Sobota Miesiąca: Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi zostanie odprawione po Mszy świętej o godz. 800. Wieczorem zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych. W tej intencji o godz. 1700 różaniec, Msza Święta i adoracja do godz. 2100.

5. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi o. Piotr Recki. Polecajmy Panu Bogu jego osobę i posługę w naszej parafii.