Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

 

1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków, którzy w lipcu świętują swoje małżeńskie jubileusze, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo dzieci.
Także dzisiaj o 18.45 spotkanie modlitewne członków Żywego Różańca i zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. W czwartek, w kaplicy Kalasancjusza jest prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się ona o godz. 15.00 modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy trwa do godz. 18.00. W tym czasie jest również stały dyżur spowiedników.

3. W tym tygodniu przypada:
- Pierwszy Piątek Miesiąca. W czasie wakacji nie ma Mszy Świętej dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30. Okazja do spowiedzi będzie podczas Mszy Świętych porannych i wieczornej.
- Pierwsza Sobota Miesiąca: Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi zostanie odprawione po Mszy świętej o godz. 8.00. Wieczorem zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych. W tej intencji o godz. 17.00 różaniec, Msza Święta i adoracja do godz. 21.00.

4. Dzisiaj przed kościołem, Stowarzyszenie „Dobrosław” przeprowadza kwestę na pomoc w operacji 5-letniego Pawełka.

5. Zapraszamy do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce Krakowskiej na Jasną Górę w dniach od 6 do 11 sierpnia. Zapisy prowadzone są przy parafii św. Anny. Można pielgrzymować w prowadzonej przez pijarów grupie nr 14.

6. Najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Do skarbony-serca będzie można złożyć ofiary na wykonanie organów i witraży w naszym kościele.