Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo rodzin.
Dzisiaj jest Pierwsza Niedziela miesiąca. Z racji czasu wakacyjnego Nabożeństwo Eucharystyczne będzie nie o godz. 15.00, ale o godz. 18.30.

2. W środę - 6 sierpnia przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze święte w naszym kościele będą odprawione o 6.30, 8.00, 9.30, 18.00. Zapraszamy szczególnie do nawiedzenia naszego pijarskiego kościoła przy ul. Pijarskiej 2, gdzie odbywają się uroczystości odpustowe. Uroczysta suma odpustowa zostanie tam odprawiona o godz. 19.00.

3. W czwartek, w kaplicy Kalasancjusza jest prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się ona o godz. 15.00 modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy trwa do godz. 18.00. W tym czasie jest również stały dyżur spowiedników. Serdecznie zapraszamy.

4. W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy: w sobotę – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – Edyty Stein.

5. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca do skarbony serca można dzisiaj złożyć ofiary na wykonanie witraży i organów w naszej parafii.