Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków obchodzących w sierpniu swoje jubileusze małżeństwa, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo osób samotnych.

2. Jutro obchodzić będziemy Uroczystość św. Józefa Kalasancjusza – założyciela Zakonu Pijarów. Ponieważ jest to święto w naszym zakonie, zapraszamy także parafian do wspólnej modlitwy na Mszę Świętą wieczorną o godz. 18.00 sprawowaną ku czci Świętego. W sposób szczególny zapraszamy rodziców z dziećmi, aby przy relikwiach Świętego w kaplicy ku Jego czci modlić się o opiekę Bożą w zbliżającym się nowym roku szkolnym.

3. We wtorek przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze Święte w tym dniu będą o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 18.00.

4. W czwartek 28 sierpnia przypada 1 rocznica śmierci o. Jan Frączka. Msze święte w jego intencji będą odprawione o godz. 8.00 i 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Nasza parafia organizuje wyjazd na Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w niedzielę 7 września. Zapisy w zakrystii.

6. W najbliższą niedzielę do skarbony w kształcie serca zbierać będziemy ofiary na pomoc rodzinom wielodzietnym i znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej w zakupie podręczników i pomocy szkolnych.