Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.

2. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby włączyć się do tworzonego właśnie nowego Kręgu Biblijnego, który będzie prowadził o. Grzegorz, zapraszamy na spotkania, które odbywają się w piątki bezpośrednio po wieczornej Mszy św. w salce pod kościołem.

3. Spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej odbędzie się jutro po wieczornej Mszy św.

4. Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się we wtorek – 16 września, po Mszy Świętej wieczornej. Zapraszamy zarówno stałych jak i nowych przyjaciół.

5. W najbliższą środę po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie Grupy Odnowy w Duchu Świętym.

6. W naszej parafii można skorzystać z porad prawnych. W tym miesiącu można skorzystać z porady w czwartek od godz. 17.30. W następnych miesiącach porady będą udzielane w każdy pierwszy czwartek miesiąca od 17.30 do 18.30. Zapraszamy.

7. W najbliższy piątek nasz dekanat, a w tym nasza parafia, zaproszona została do Opactwa Cystersów w Mogile na uroczystą celebrę Eucharystii o godz. 18.00 w ramach oktawy odpustu ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego. Wcześniej, o godz. 17.00 na placu przed bazyliką zostanie odprawiona Droga Krzyżowa. Zapraszamy.

8. W tym tygodniu rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania dla klas II i III gimnazjum. Młodzież z klas II, która w tym roku rozpoczyna przygotowanie proszona jest o przyjście na spotkanie organizacyjne do wyboru: w poniedziałek lub środę na godz. 17.30 lub 18.30. Natomiast gimnazjalistów z klas III zapraszamy na spotkania do wyboru: we wtorek lub czwartek o godz. 17.30.
Uroczyste rozpoczęcie przygotowania będzie w najbliższą niedzielę na Mszy Świętej o 9.30. Prosimy o przyjście na tę Mszę Świętą wszystkich gimnazjalistów oraz ich rodziców. Po Mszy będzie spotkanie z rodzicami zarówno pierwszo, jak i trzecioklasistów.

9. Ojcu Witalijowi Siarko z serca dziękujemy za głoszone dzisiaj słowo i przybliżenie nam postaci o. Józefa Górszczyka.