Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo rodzin.
Z racji I niedzieli miesiąca, dzisiaj o g. 15.00 „Godzina Miłosierdzia” i następnie adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O godz. 17.15 rozpocznie się nabożeństwo różańcowe.

2. W najbliższą niedzielę zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i ich rodziców, na Mszę Św. o godz. 16.00 oraz spotkanie z księdzem proboszczem.

3. Zapraszamy do licznego uczestniczenia w Nabożeństwach Różańcowych, które są odprawiane w naszym kościele: dla dzieci – od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, dla wszystkich wiernych – w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej.

4. Zapraszamy na spotkanie tworzącego się w naszej parafii II Kręgu Biblijnego, którym opiekuje się o. Grzegorz. Najbliższe spotkanie odbędzie we czwartek o godz. 19.15 (po nabożeństwie różańcowym).

5. Ponawiamy zaproszenie do mieszanego chóru parafialnego. Wciąż brakuje nam nowych głosów. Próby odbywają się w piątki od godz. 19.30 do 21.00 w salce pod kościołem. W najbliższym czasie będziemy przygotowywać śpiewy na uroczystości odpustu parafialnego oraz pasterki. Serdecznie zapraszamy osoby młode i starsze. Niech nikt się nie obawia, że nie ma odpowiedniego głosu. Najpierw trzeba przyjść i spróbować, bo to nic nie kosztuje, a może przynieść wiele radości innym.
Zapraszamy również wszystkie dzieci chętne do dziecięcej scholi parafialnej. Próby odbywają się w piątki o godz. 15.30 w salce pod kościołem.

6. W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy XIV Dzień Papieski. Członkowie Akcji Katolickiej przeprowadzą kwestę na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

7. Rozpoczęły się regularne treningi w Parafialnym Klubie Sportowym „Porta” w sekcjach piłki nożnej, siatkówki i tenisa stołowego.
Do sekcji siatkówki zapraszamy także uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej. Treningi dla nich odbywać się będą we wtorki i czwartki w godz. od 17.00 do 18.30. Zapraszamy dzieci do sekcji tenisa stołowego. Treningi odbywają się w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.00.

8. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca, dlatego prosimy o złożenie do skarbony serca ofiar na wykonanie witraży i organów w naszym kościele. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary, zarówno te do skarbony, jak i indywidualnie.

9. Od najbliższej niedzieli przyjmować będziemy w zakrystii intencje Mszy Świętych na pierwsze półrocze przyszłego roku. Przyjmujemy również intencje Mszy Świętych gregoriańskich. Bardzo prosimy wszystkich jubilatów o wcześniejsze zarezerwowanie sobie terminu Mszy Świętych jubileuszowych.