1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków, którzy w październiku obchodzą swoje jubileusze, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo dzieci.
Również po południu, o godz. 16.00 będzie Msza św. dla rodziców z dziećmi przedszkolnymi, a o 17.00 zmiana tajemnic różańcowych.

2. Dzisiaj, po ostatniej Mszy Świętej, czyli ok. godz. 20.00 odbędzie spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum. Zapraszamy.

3. Spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej, które odbędzie się w poniedziałek 27.10 po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie różańcowym. Serdecznie zapraszamy.

4. Nabożeństwa Różańcowe, są odprawiane w naszym kościele: dla dzieci – od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, dla wszystkich wiernych – w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej.

5. Kartki na wypominki za zmarłych są do zabrania ze stolika z tyłu kościoła. Prosimy o zaznaczenie na kartkach, czy wypominki mają być listopadowe czy roczne. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych przynosić można do zakrystii lub składać na tacę.

6. W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia uwielbiamy Boga wspominając ludzi świętych, którzy przeszli przez życie wierni Bogu i Jego przykazaniom. Pamiętajmy, że w tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. Nie wystarczy zatem nawiedzenie cmentarza i modlitwa nad grobami najbliższych. Prawdziwym darem dla naszych bliskich zmarłych jest ofiarowanie w ich intencji Mszy Świętej i przystąpienie do Komunii Świętej. W naszym kościele Msze Święte będą według porządku niedzielnego. Po południu, na godz. 17.00 zapraszamy na nieszpory i różaniec za zmarłych. Najbliższa niedziela natomiast to Dzień Zaduszny, czyli Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

7. Najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Do skarbony-serca będzie można złożyć ofiary na wykonanie organów i witraży. Dziękujemy serdecznie parafianom, którzy w tym tygodniu złożyli także ofiary indywidualne na wykonanie

8. Dzisiaj w naszej parafii będą kwestować wolontariusze Stowarzyszenia „Koliber”. Posłuchajmy teraz przez chwilę Pani Prezes stowarzyszenia.