1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo rodzin.
Z racji I niedzieli miesiąca, dzisiaj o g. 15.00 „Godzina Miłosierdzia” i następnie adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O godz. 17.15 rozpocznie się różaniec za zmarłych z wypominkami.

2. Pragniemy przypomnieć, że przez cały miesiąc listopad o godz. 17.15 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.

3. W najbliższy wtorek, 4 listopada na spotkaniu „Mam z Wieczystej” zostanie poruszony temat miejsca dla małżeństw w Kościele. Spotkanie będzie okazją by podzielić się swoimi doświadczeniami, wątpliwościami i pragnieniami. Rozpocznie się jak zwykle o godzinie 10.30 w sali przy świetlicy Kłapouszek. Zapraszamy!

4. W tym tygodniu przypada:

- Pierwszy Czwartek Miesiąca: Zapraszamy ministrantów, lektorów, dzieci ze scholi oraz ich rodziców na Mszę Świętą o godz. 18.00. Po Mszy Świętej będzie spotkanie z rodzicami ministrantów.
Modlitwa „Godziny Świętej” zostanie odprawiona w kaplicy Kalasancjusza o 17.00.
- Pierwszy Piątek Miesiąca: Msza Święta dla dzieci i gimnazjalistów o g. 16.30. Pół godziny wcześniej będzie spowiedź. Chorych w domach odwiedzimy przed południem.
- Pierwsza Sobota Miesiąca: Wieczorem zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych. W tej intencji o 18.00 Msza Święta, a po Mszy Świętej adoracja do godz. 21.00. Na tą modlitwę zapraszamy szczególnie osoby, które podjęły Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.

5. Dzisiaj do skarbony – serca można złożyć ofiary na wykonanie witraży i organów w naszym kościele. Z serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

6. Stowarzyszenie KOLIBER składa serdeczne i z głębi serca płynące podziękowania za Waszą ofiarność, podczas kwesty tydzień temu. Złożyliście kwotę 13.419 zł. Dzięki Wam zostanie opłacone kolibrowe mieszkanie do końca listopada przyszłego roku i będzie można kupić nową pralkę. Dzięki Wam rodzice chorych dzieci mają miejsce, w którym spokojnie mogą odpocząć, aby móc towarzyszyć dzieciom w ich trudnej walce z chorobą. Dziękujemy za Wasze serce, hojność i ciepłe przyjęcie. Niech dobro, którym się dzielicie do Was wraca.

7. W parafialnym kiosku jest do nabycia nowy numer miesięcznika „List”, którego tematem jest RODZINA oraz nowy numer „Biblii krok po kroku”.