1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków, którzy w czerwcu obchodzą swoje małżeńskie jubileusze, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo dzieci.

Także dzisiaj, na godz. 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe.

W tym tygodniu kończy się rok szkolny. Msze Święte na zakończenie roku zostaną odprawione w następujących terminach:
- w czwartek o godz. 8.00 dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 114
- w czwartek o godz. 10.00 dla uczniów Zespołu Szkół nr 1, Zespołu Szkół Ochrony Środowiska i Melioracji oraz gimnazjum nr 11 i Liceum nr XXIII
- w piątek o godz. 9.30 dla Szkoły Sióstr Pijarek

2. W piątek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte z homilią zostaną odprawione o godz. 6.30, 8.00, 9.30 i 18.00.

3. Przypominamy, że od najbliższej niedzieli, w każdą niedzielę lipca i sierpnia nie będzie w naszym kościele Mszy Świętej o godz. 18.00! Msza święta wieczorna będzie tylko o godz. 19.15.

4. Decyzją Ojca Prowincjała z naszej parafii odchodzi o. Tomasz Olczak, który pracował u nas przez cztery lata. Jego nowym miejscem duszpasterstwa będzie Warszawa. Odchodzi również o. Witali Siarko, który pracował także przez cztery lata. Od września będzie ojcem duchownym naszego seminarium zakonnego. Z serca dziękujemy im za wszelkie dobro jakie stało się udziałem naszej parafii dzięki ich duszpasterskiemu zaangażowaniu i życzymy darów Ducha Świętego w nowych wyzwaniach, jakie czekają o. Tomasza i o. Witalija.

W najbliższą niedzielę o godz. 19.15 zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynna w intencji o. Tomasza. Natomiast Msza św. w intencji o. Witalija zostanie odprawiona 22 lipca.

5. Ofiary na wymianę okien w naszym kościele można składać do skarbony serca. Już teraz gorąco dziękujemy za wszelkie ofiary.