Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo rodzin.

2. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Eucharystyczne.

3. Jutro - 6 sierpnia przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze święte w naszym kościele będą odprawione o 6.30, 8.00, 9.30, 18.00. Zapraszamy szczególnie do nawiedzenia naszego pijarskiego kościoła przy ul. Pijarskiej 2, gdzie odbywają się uroczystości odpustowe. Uroczysta suma odpustowa zostanie tam odprawiona o godz. 19.00.

4. W czwartek zapraszamy do kaplicy Kalasancjusza, gdzie jest prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się ona o godz. 15.00 modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy trwa do godz. 18.00. W tym czasie jest również stały dyżur spowiedników.

5. W najbliższą niedzielę do naszej parafii przyjadą przedstawiciele komitetu budowy kościoła w Łazach w diecezji przemyskiej. Będą rozprowadzać cegiełki i prosić nas o pomoc w ukończeniu budowy swojego kościoła.