1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.

2. Jutro, 13 sierpnia przypada Święto Matki Bożej Kalwaryjskiej. Zapraszamy na Mszę Świętą wieczorną oraz na Nabożeństwo Fatimskie z procesją. Postarajmy się w nim licznie uczestniczyć.

3. W środę, 15 sierpnia – przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to święto obowiązkowe, zatem powinniśmy w tym dniu uczestniczyć we Mszy Świętej. Służy temu fakt, że jest to dzień wolny od pracy. Porządek Mszy świętych w naszym kościele - jak w niedziele w czasie wakacyjnym.
W tę maryjną uroczystość, po Mszach Świętych będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów.

4. W czwartek zapraszamy do kaplicy Kalasancjusza, gdzie jest prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się ona o godz. 15.00 modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy trwa do godz. 18.00. W tym czasie jest również stały dyżur spowiedników.

5. Dzisiaj, w naszej parafii gościmy przedstawicieli komitetu budowy kościoła w Łazach w diecezji przemyskiej. Rozprowadzają cegiełki i proszą nas o pomoc w ukończeniu budowy swojego kościoła.