1. Dzisiaj:
- po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo małżonków świętujących w kwietniu jubileusze małżeńskie.
- o 16.00 będzie Msza dla dzieci przedszkolnych

2. Jutro w czasie Mszy św. o godz. 18.00 młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu Bierzmowania, którego udzieli ks. Biskup Damian Muskus.

3. Spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej będzie jutro - 16 kwietnia po wieczornej Mszy św.

4. W przyszłą niedzielę pragniemy zaprosić parafian na Koncert Organowy w wykonaniu pana Witolda Zalewskiego, organisty katedry na Wawelu, wybitnego organisty koncertującego na całym świecie. Koncert rozpocznie się o godz. 16.30.  W programie usłyszymy utwory Bacha, Francka (Franka), Guilmanta (Gilmanta)

5. Centrum Kultury CALASANZ zaprasza panie w każdym wieku na zajęcia Zumby. Zajęcia będą się odbywać we wtorki o 19.30 i w piątki o 20.00 na małej sali gimnastycznej. Poprowadzi je uprawniona instruktor Zumby. Dzieci natomiast zapraszamy na nowe zajęcia - „Kredkami do Nieba”. Zajęcia będą odbywać się w piątki o 16.30 w sali świetlicy. Szczegółowe informacje telefonicznie lub w biurze CK CALASANZ.

6. Dyrekcja i grono pedagogiczne Zespołu Szkół Nr 1 im św. Rafała Kalinowskiego przy ul. Ułanów 3 zapraszają 21 kwietnia od godziny 9.00 do 13.00 na sobotę otwartą oraz we wtorek 24 kwietnia od godziny 10.00 do 13.00 na plenerowy dzień otwarty szkoły. Podczas tych spotkań gimnazjaliści oraz ich rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły. Szczegóły spotkań znajdują się na stronie internetowej szkoły.

7. Szkoła Podstawowa Specjalna, przy ul. Ułanów 25 prowadzi rekrutację do klas 1-3 i nabór uzupełniający do klas pozostałych, w tym do Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Dni otwarte odbędą się w sobotę 21 kwietnia w godz. 10-13 i 24 kwietnia w godz. 15-18. Szczegóły na plakacie.

8. W zakrystii trwają w dalszym ciągu zapisy na organizowaną od 25 do 27 maja pielgrzymkę do sanktuariów: w Warszawie, Niepokalanowie, Gietrzwałdzie, Świętej Lipce i Błotnicy.

9. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na pomoc rodzinom w Syrii. W kwietniu była to kwota 22 070 zł.

10. Dzisiaj przed kościołem w ramach akcji „Pola nadziei” kwestują harcerze zbierając środki na pomoc krakowskiemu Hospicjum św. Łazarza.