1. Dzisiaj:
- po Mszy św. o 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień zapraszamy małżonków, którzy w maju obchodzą swoje małżeńskie jubileusze,
- o godz. 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo Majowe

2. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w Nabożeństwach Majowych, które odprawiane są codziennie w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele i święta o 17.30.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 będzie Msza św. dla dzieci przedszkolnych.

4. Jutro przypada Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze święte będą odprawiane jak w dni powszednie.

5. W czwartek przypada Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego Wiecznego Kapłana. Jest to dzień, w którym w sposób szczególny dziękować możemy za sakrament kapłaństwa, modlić się za duszpasterzy i o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Zapraszamy Was zatem do tej modlitwy i prosimy o modlitwę za kapłanów pracujących w tej parafii.

6. Serdecznie zapraszamy wszystkich należących do Kręgu Przyjaciół Misji w najbliższy czwartek – 24 maja na Mszę św. o godzinie 18.00. Po Mszy odbędzie się spotkanie z o. Januszem Furtakiem, pracującym w Chile.

7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Tadeusz Czyszpak, Stefania Jagiełka. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…