1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.
- po południu o godz. 17.30 będzie Nabożeństwo Czerwcowe.
W przyszłą niedzielę, na Mszę św. o godz. 16.00 zapraszamy dzieci przedszkolne.

2. Na Nabożeństwa Czerwcowe zapraszamy codziennie, po Mszy wieczornej, a w niedziele i święta na godz. 17.30.

3. Grupa modlitewna Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza do modlitwy różańcowej w intencji przeproszenia za grzechy całego świata, w intencji ojczyzny i parafii. Różaniec będzie rozpoczynał się w dni powszednie, codziennie o godz. 17.30.

4. Jutro (w poniedziałek) na godzinę 19.00 serdecznie zapraszamy do naszego kościoła na koncert organowy w wykonaniu uczniów Międzyuczelnianego Instytutu Muzyki Kościelnej.

5. W najbliższą środę – 13 czerwca po Mszy wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami.

6. Zapraszamy dzieci na wypoczynek organizowany w naszej parafii w pierwszych dwóch tygodniach wakacji, od 25 czerwca do 6 lipca (z wyłączeniem 30.06 i 1.07). Każdego dnia w godzinach od 9-14 planujemy zajęcia sportowe, plastyczne oraz wyjścia m.in. do kina, Ogrodu Doświadczeń, History Landu, ZOO, a także wycieczki do Wioski Indiańskiej oraz Zajazdu Boroniówka w Ojcowie. Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły i zapisy w biurze Centrum Kultury CALASANZ.

7. W najbliższą sobotę 16 czerwca na stadionie KS Wieczysta przy ul. Chałupnika w godz. od 14:30 do 21:30 odbędzie się Festyn Rodzinny z okazji Święta Dzielnicy III. W programie imprezy znajdą się m. in. występy artystyczne dzieci z przedszkoli i szkół, pokazy sprawnościowe służb mundurowych, gry i zabawy dla najmłodszych oraz konkursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

8. Z dniem 7 czerwca 2018 roku Katolicka Szkoła Podstawowa Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego ogłasza rekrutację do wszystkich klas na rok szkolny 2018/2019. Szkoła będzie się mieścić na os. Kościuszkowskim 2a, na terenie parafii św. Brata Alberta Chmielowskiego. Szczegółowe informacje i dokumenty rekrutacyjne są do pobrania na stronie: www.oazowa.pl. Dni otwarte odbędą się 16 czerwca (sobota) od 9.30 do 13.00 oraz 25 czerwca (poniedziałek) od 18.00 do 20.00

9. W przyszłą niedzielę do skarbony serca będzie można złożyć ofiary na organizację letniego wypoczynku dzieci i młodzieży z naszej parafii.

10. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Tadeusz Markowski, Zbigniew Rechul, Ilona Ziarkowska. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…