1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień małżonków obchodzących w czerwcu małżeńskie jubileusze.
Po południu: - na Mszę św. o godz. 16.00 zapraszamy dzieci przedszkolne
- o godz. 17.30 będzie Nabożeństwo Czerwcowe

2. W tym tygodniu kończy się rok szkolny. Msze Święte na zakończenie roku zostaną odprawione w następujących terminach:
- w piątek o godz. 8.00 dla uczniów klas IV-VII - Szkoły nr 114, Gimnazjum 11, LO XXIII i Zespołu Szkół nr 1
- o godz. 9.30 dla Szkoły Sióstr Pijarek i uczniów klas I-III Szkoły nr 114 i uczniów Szkoły Podstawowej nr 128
Prosimy rodziców, abyście zadbali o uczestnictwo dzieci i młodzieży w Eucharystii na zakończenie roku szkolnego. Spowiedź dla nich będzie w czwartek od godz. 17.30.

3. Decyzją o. Prowincjała, nasz współbrat o. Grzegorz Osika zostaje przeniesiony z naszej parafii do pracy w pijarskiej parafii w Bolszewie i tam po wakacjach rozpocznie swoją posługę. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy Świętej o godz. 9.30 będziemy się modlić, dziękując Panu Bogu za 5-letnią posługę o. Grzegorza w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

4. Zapraszamy dzieci na wypoczynek organizowany w naszej parafii w pierwszych dwóch tygodniach wakacji, od 25 czerwca do 06 lipca (z wyłączeniem 30.06 i 01.07). Każdego dnia w godzinach od 9-14 planujemy zajęcia sportowe, plastyczne oraz wyjścia m.in. do kina, Ogrodu Doświadczeń, History Landu, ZOO, a także wycieczki do Wioski Indiańskiej oraz Zajazdu Boroniówka w Ojcowie. Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły i zapisy w biurze Centrum Kultury CALASANZ.

5. Dzisiaj do skarbony serca można złożyć ofiary na organizację letniego wypoczynku dzieci i młodzieży z naszej parafii.

6. W przyszłą niedzielę – 24 czerwca, kazania w naszej parafii głosić będą księża posługujący we wspólnocie „Dom Chleba”, zajmującej się pomocą osobom bezdomnym. Po Mszach Świętych będą rozprowadzać przetwory i kwestować na potrzeby wspólnoty.