Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 8.00 i 9.30 będzie błogosławieństwo osób żyjących samotnie, a za tydzień błogosławieństwo dzieci.

2. W najbliższą niedzielę na Mszę o godz. 16.00 zapraszamy rodziców z dziećmi przedszkolnymi.

3. Od jutra rozpoczynają się Nabożeństwa Różańcowe. Prosimy o uwagę, gdyż w tym roku odprawiane one będą codziennie o godz. 17.15, a nie po wieczornej Mszy, jak to było dotychczas. Na tę godzinę zapraszamy zarówno dorosłych jak i dzieci. Chcemy także zaproponować wspólne odmawianie różańca osobom później kończącym pracę od poniedziałku do piątku o godz. 19.30 w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza (otwarte będzie tylko wejście do kaplicy). Zapraszamy.

4. W tym tygodniu przypadają:
- Pierwszy Czwartek Miesiąca: Zapraszamy ministrantów, lektorów oraz ich rodziców na Mszę Świętą o godz. 18.00. Godzina Święta zostanie odprawiona w kaplicy Kalasancjusza o godz. 17.00 w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu.
- Pierwszy Piątek Miesiąca: Msza Święta dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów będzie o g. 16.30. Pół godziny wcześniej będzie spowiedź, a po Mszy Nabożeństwo Różańcowe. Chorych w domach odwiedzimy przed południem.
- Pierwsza Sobota Miesiąca: Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi będzie po Mszy o godz. 8.00. Po południu modlić się będziemy w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych: o 17.15 w tej intencji różaniec, potem Msza święta o 18.00, a po niej adoracja do godz. 21.00.

5. Po wakacyjnej przerwie wznawiamy możliwość korzystania z Porad Prawnych, w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17.30 w pomieszczeniu kancelarii parafialnej.

6. Centrum Kultury CALASANZ zaprasza na zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych w czwartki o godz. 18.00. Parafialny Klub Sportowy PORTA zaprasza natomiast na zajęcia z piłki siatkowej dla dorosłych we wtorki i czwartki na godz. 20.00

7. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…